Ana sayfa BÜLTEN Asphalt 9 Legends Oyuncuları İtalyan Seyahati Kazanma Şansı Yakalıyor!

Asphalt 9 Legends Oyuncuları İtalyan Seyahati Kazanma Şansı Yakalıyor!

331
0

Gameloft, Oyunculara Asphalt 9: Legends’ta Lamborghini Ortaklığıyla “Ayrıcalıklı Terzo Millennio Sürüş Deneyimi” Sunuyor

Oyunun App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlanmasını kutlama amacıyla oyunculara Terzo Millennio’yu oyun içerisinde sürüş fırsatı ve İtalya’ya seyahat etme şansı sağlanıyor.

Gameloft ve Lamborghini, dünyanın en çok indirilen mobil yarış serisinin en yeni üyesi Asphalt 9: Legends’ta sürekleyici bir sınırlı süreli etkinlik sunuyor.

Oyuncular, dünyada bu şahane konsept aracı kullanabilecekleri tek yol olan bu özel oyun içi etkinlikte, Terzo Millennio’yu ayrıcalıklı olarak kullanma fırsatına sahip olacak. Ayrıca oyuncular, Lamborghini’nin İtalya’daki* genel merkezine seyahat şansı kazanacak.

Lamborghini’nin bu konsept aracını deneyimleme şansı 3-19 Ağustos tarihleri arasında Asphalt 9: Legends’ta olacak.

Yarışmaya katılım şartları ve detaylarına oyun içerisinden ya da Asphalt 9: Legends Facebook sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya özel tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

*İtalya seyahati çekilişine Avustralya, Belçika, Burma, Brezilya, Küba, İran, İtalya, Malezya, Kuzey Kore, Norveç, Quebec, Sudan, İspanya ve Suriye hariç tüm ülkelerden  katılınabilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.