Ana sayfa OYUN HABER Rockstar’dan GTA 6 için Sürpriz Açıklama!

Rockstar’dan GTA 6 için Sürpriz Açıklama!

246
0

Uzun süredir hepimizin bir haber duymayı beklediği GTA 6 için Rockstar tarafında ilk resmi açıklama yapıldı. Normalde yeni oyunları hakkında duyuru yapmadan önce konuşmayı pek sevmeyen firma, bu kez ortaya çıkan söylentileri bastırmak için açıklama yapmak zorunda kaldı. Firma, GTA 6 2019 söylentisi hakkında konuştu.

Geçtiğimiz gün insanlar GTA Online oynarlarken, resmi bir mesajla şu ibare oyuncuların ekranlarında belirdi: “GTA 6 2019 yılında geliyor!” Bu mesajın direkt oyun içinde ve Rockstar etiketiyle geldiğini gören oyuncular, anında ortalığı birbirine kattılar.

Kısa bir süre sonra herkesin gözleri firmaya çevrildi. Şu sıralar Red Dead Redemption 2 için son hazırlıklarını tamamlayan Rockstar, beklendiği yönde bir açıklamada bulunarak hevesimizi kursağımızda bıraktı. Ne yazık ki mesaj resmi kanallardan atılmamıştı.

GTA oyuncularını kandırmak isteyen biri, modları kullanarak eşek şakası hazırlamıştı. Bu mesaj kesinlikle resmi kanallar vasıtasıyla yollanmamıştı. İşte şirketin yöneltilen sorular karşısında yaptığı Twitter açıklaması:

2013’ten bu yana 5 yıl geçti ve Rockstar’ın GTA çemberi çoktan tamamlandı. GTA Online ile halen aktif olsa da oyuncular yeni oyunu beklemekte pek de haksız sayılmazlar. Ama işin ucunca Red Dead Redemption 2 olduğu için 2020-2021öncesinde GTA VI‘ya kavuşma ihtimalimiz pek bulunmuyor.

yazar Emin Çıtak

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.